KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 8011309
nr 801 1309
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), 334/360, signerad, motivets mått: 39x54
Utrop:
700 kr
Såld:
200 kr
måndag 14 januari 2013
kl 18:53:53
100 kr
150 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén